Egutegia

Octubre 2017 Noviembre 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 39 1
Week 40 2 3 4 5 6 7 8
Week 41 9 10 11 12 13 14 15
Week 42 16 17 18 19 20 21 22
Week 43 23 24 25 26 27 28 29
Week 44 30 31
Hasi
news flash
 

Emaitzak

11-Oct.
Downloads
FileResultados Kayak Surf Zarautz 2017
11-Oct.
Downloads
FileResultados Kayak Surf Zurriola 2017
04-Oct.
Downloads
FileResultados I BBKayak 2017
04-Oct.
Downloads
FileBarrika Sopela 2017 Kayak Surf
 

Imágenes al azar

Ur bizietako epaile ikastaroa

Euskadiko Kanoe Federakuntzak azaroaren 17.18 eta 19ean, Ur bizietako epaile ikastaro bat antolatuko du, auxiliar, oinarrizko eta nazionalena, Irun-en.

Izena ematen duten emakumeek, matrikula dohain izango dute, Españako Federazioaren Mujer y Deporte programari esker.

Jarraian dauden loturetan topatuko duzue informazio guztia:

Ikastaroaren deialdia

Izenemate orria

 

 
Nazioarte mailako proben antolaketa eskaerak

Españako Piraguismo Federazioak, nazioarte mailako proben antolaketa eskaerari dagokion zirkularra argitaratu du. Epea, urriaren 25ean amaitzen delarik.

Jarraian, honen inguruko informazioa topatuko duzue.

RFEP-lako zirkularra nazioarte mailako probak antolatzeko

Eskaera inprimakia

 
BBKayak jardunaldi arrakastatsua

BBKAyak-en lehenengo edizio arrakastatsua

Bilboko ibaia berdez bete da, BBKayak-eko partaideek jantzi dituzten kamisetei esker. 16:40h-tan eman zaio hasiera senior, veterano, junior eta 23 urtez azpikoei.  Jarraian emakumezko kanoista eta kayakistak. Horiek guztiek amaitu zutenean, kadeteei eman zitzaien irteeta, bai banaka eta baita ere taldeka. Kadeteez gain, Paracanoeak ere aritu ziren gizon eta emakumeak.

Eta eguneko azken irteerak, binakako ontzientzat izan ziren, senior, junior eta veterano mailan, gizonezko, emakumezko eta mixtoak,

Txapelketako garaileak honakoak izan ziren:

 

Hombre Cadete K-1 (Entrega Iñigo Peña)

Rubén Rodríguez Gil

Club Piraguas Villaviciosa - El Gaitero

David Echevarría García

Club Piraguas Villaviciosa - El Gaitero

Iker Monzon Garcia

C. Salamanca Canoe Kayak

 

Mujer Cadete K-1 (Entrega Iñigo Peña)

Aiora Irazu Garmendia

Donostia Kayak K.E.

Karite Eizmendi Saiz

Barrika P.T.

Emma Malmierca Escribano

C. Salamanca Canoe Kayak

 

Mujer Cadete C-1 (Entrega Iñigo Peña)

Lucia Lopez Cabeza

CDE Monkayak Hiberus

 

Mujer Cadete K-2 (Entrega Iñigo Peña)

Intza Mendez- Nerea Garcia

S.D. Santiagotarrak

 

Hombre Cadete K-2 (Entrega Iñigo Peña)

Javier Reina Cala- Paolo Urdiroz Agati

C.N.Pamplona

Marcos Estrada Andrade- Lucas Estrada Andrade

Club Piraguas Villaviciosa - El Gaitero

Aiur Platero- Aimar Amundarain

S.D. Santiagotarrak

 

 

Mujer Junior K-1 (Entrega EL CORREO)

Natalia Goikoetxea  Barragan

Plentzia P.T.

Carolina Gonzalez Sanchez

Piraguismo Colindres

Maiaka Terroso da Silva

Donostia Kayak K.E.

 

Hombre Junior K-1 (Entrega AYUNTAMIENTO)

Salvador Pérez Durántez

C. Palentino de Piragüismo LURPELAN

Jon Urretavizcaya

S.D. Santiagotarrak

Alberto de la Vega Viña

S.D.Gauzón

 

Mujer Sub-23 K-1 (Entrega FEDERACIÓN)

Haizea Orbegozo Paredes

Donostia Kayak K.E.

Tania Prol

S.D. Santiagotarrak

Ane Sanles Aizpuru

Donostia Kayak K.E.

 

Hombre Sub-23 K-1 (Entrega BBK)

Pelayo Palicio Rodriguez

La Ribera- Oviedo Kayak

Samuel García García

Los Gorilas de Candás

Daniel Pedrayes Canal

Club Piraguas Villaviciosa - El Gaitero

 

Mixto Junior K-2 (Entrega EL CORREO)

Maika Terroso - Gorka Colomo Zabala

Donostia Kayak K.E.

Nestor Otaegui Imaz- Silvia Viscarret Platon

C.N.Pamplona

Olmo Martín de Cabo- Alicia Revate Ramos

C. Salamanca Canoe Kayak

 

Mixto Senior K-2 (Entrega EL CORREO)

Mara Santos Garcia- Asley Rodriguez Naredo

La Ribera- Oviedo Kayak

Irati Osa Irureta- Xabier Osa Aramendi

Zumaiako Urola itxas adar P.K.

Laura Blasco Velasco- Raul Gonzalez Velasco

C.D. Cisne

 

 

 

Hombre Veterano K-1 -50  (Entrega AYUNTAMIENTO)

Marco A. Santos García

C. Palentino de Piragüismo LURPELAN

Imanol Burguera Lizeaga

Donostia Kayak K.E.

Miguel Pedrayes Cuesta

Club Piraguas Villaviciosa - El Gaitero

 

Hombre Veterano K-1 +50  (Entrega AYUNTAMIENTO)

Juan Carlos López Villalobos

Tritones del Pisuerga

Miguel Palacio Camino

Kayak Club Castro Urdiales

Carlos Miguel Larrea Segura- Jauregui

C.P.Antares

 

Hombre Veterano K-2  (Entrega FEDERACIÓN)

Faustino Santos Alvarez- Jorge Isoba Tuya

La Ribera- Oviedo Kayak

Luis Medrano Miguel- Roman Arnold Josef

C.D. Cisne

Alejandro del Val Sanchez- Pedro Pablo Madrid Conde

C.P.Antares

 

Hombre Paracanoe  (Entrega BBK)

Juan Antonio Valle Gallardo

Iuxtanam de Mérida

Higinio Rivero Fernandez

Plentzia P.T.

Adrian Martinez Torre

C.E.P.Aranjuez

 

Mujer Paracanoe  (Entrega EL CORREO)

Elena Ayuso Ledesma

C.P. Badajoz

Clara Gaudo Gállego

CDE Monkayak Hiberus

 

Mujer Senior C-1

Patricia Coco Rohde

 
 
<< Inicio < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Siguiente > Final >>

Resultados 1 - 4 de 470
top